English version
O autorovi Grafika (11) Kombinovaná technika (1) Historia symbolica (12)
Zákaznická linka


galerie, obrazy na prodej, obrazy do bytu, dekorace
Jméno:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto PC
:: založit nový účet ::Jan Hachran - O autorovi

Jan Hachran
* 7.12.1994, Ústí nad Labem
Studium: 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Vážené dámy, vážení pánové, vážení návštěvníci!

Jmenuji se Jan Hachran a rád bych Vás přivítal zde na svém profilu. Jsem samostatný mladý malíř a výtvarník, který díky svému studiu židovsko – křesťanské mystiky, evropské esoterické tradice a historie vkládá do současného umění nový směr – mým cílem je vytvořit něco nového, krásného, tajemného, něco, co má v sobě mytologický příběh, a také něco, co člověka jako jednotlivce a tím i lidstvo jako celek, duchovně povznese. Můžete si vybrat jakékoliv mé dílo – každé je originální svým pohledem na svět, ale zároveň v sobě každé nese poselstvím o tom něčem velikém, tajemném a duchovním, co nás všechny převyšuje. Mé umění je novodobé, ale přeci jen zvláštní. Je spojené s moderním tiskem a využitím exklusivních materiálů jako například pravé zlato, drahokamy, paví peří atd.

Jedinečné zpracování nabízí sérii různých obrazů, avšak téměř žádný není osamocen, ale je součástí většího cyklu jiných obrazů, které s ním však souvisí a zároveň jeho význam doplňují a povyšují. Díla jsou vedena v positivním duchu a dávají energii svým obdivovatelům, neboť platí jednoduchá teorie, že když do nějaké věci vložíte obrovské množství práce, času a energie, tak tato energie následně z díla vyzařuje pro jiné lidi, kteří ji potřebují. Některé mé obrazy již mají své spokojené majitele, např. ve Švýcarsku.

Působivý a hodnotný formát rozjasní Váš byt, Vaši kancelář nebo jiné pracoviště. Pokud mu dopřejete nasvícení přímým světlem, rozzáří se navrstvené zlato a obraz vydá krásný efekt. Já osobně se věnuji spíše individuálně svobodné tvorbě, ale pracuji i na zakázku. Pokud byste měli zájem o obraz (ať již hotový, či zakázkový), o ilustrace pro Vaši knihu, či třeba o návrh loga pro Vaši firmu nebo o cokoliv jiného ve výtvarné oblasti, neváhejte mě kontaktovat.

Doufám, že se Vám mé práce budou líbit, a že jejich procházení bude pro Vás příjemným zážitkem. Mé obrazy jsou vytvořeny unikátní technikou uměleckého sítotisku na zlato, takže naživo připomínají zlacené byzantské ikony.

S úctou a přáním všeho nejlepšího
Jan Hachran
Vybrané obrazy, fotografie, umělecké díla, umění které si můžete zakoupit.

DVŮR HUBENOV
DVŮR HUBENOV

6 000 Kč
PERIFERY  XX
PERIFERY XX

19 000 Kč
TETA NA JEZEŘE
TETA NA JEZEŘE

24 500 Kč
HNÍZDO
HNÍZDO

15 500 Kč
NEŽ VYPLUJI
NEŽ VYPLUJI

5 000 Kč
PŘEDSTAVY 2
PŘEDSTAVY 2

4 500 Kč
Na skalce, Kosovo
Na skalce, Kosovo

TĚŽKÁ ZATÍŽENÍ
TĚŽKÁ ZATÍŽENÍ

Umelecká fotografia akt
Umelecká fotografia akt

Předjaří
Předjaří

Obrazy, naše tipy:
Letní odpoledne s Gabrielou

SESTRY

Vítání jara

Noční let

Krajina u Hrazan