English version
O autorovi Grafika (11) Kombinovaná technika (1) Historia symbolica (12)
Zákaznická linka


galerie, obrazy na prodej, obrazy do bytu, dekorace
Jméno:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto PC
:: založit nový účet ::Jan Hachran - O autorovi

Jan Hachran
* 7.12.1994, Ústí nad Labem
Studium: 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Vážené dámy, vážení pánové, vážení návštěvníci!

Jmenuji se Jan Hachran a rád bych Vás přivítal zde na svém profilu. Jsem samostatný mladý malíř a výtvarník, který díky svému studiu židovsko – křesťanské mystiky, evropské esoterické tradice a historie vkládá do současného umění nový směr – mým cílem je vytvořit něco nového, krásného, tajemného, něco, co má v sobě mytologický příběh, a také něco, co člověka jako jednotlivce a tím i lidstvo jako celek, duchovně povznese. Můžete si vybrat jakékoliv mé dílo – každé je originální svým pohledem na svět, ale zároveň v sobě každé nese poselstvím o tom něčem velikém, tajemném a duchovním, co nás všechny převyšuje. Mé umění je novodobé, ale přeci jen zvláštní. Je spojené s moderním tiskem a využitím exklusivních materiálů jako například pravé zlato, drahokamy, paví peří atd.

Jedinečné zpracování nabízí sérii různých obrazů, avšak téměř žádný není osamocen, ale je součástí většího cyklu jiných obrazů, které s ním však souvisí a zároveň jeho význam doplňují a povyšují. Díla jsou vedena v positivním duchu a dávají energii svým obdivovatelům, neboť platí jednoduchá teorie, že když do nějaké věci vložíte obrovské množství práce, času a energie, tak tato energie následně z díla vyzařuje pro jiné lidi, kteří ji potřebují. Některé mé obrazy již mají své spokojené majitele, např. ve Švýcarsku.

Působivý a hodnotný formát rozjasní Váš byt, Vaši kancelář nebo jiné pracoviště. Pokud mu dopřejete nasvícení přímým světlem, rozzáří se navrstvené zlato a obraz vydá krásný efekt. Já osobně se věnuji spíše individuálně svobodné tvorbě, ale pracuji i na zakázku. Pokud byste měli zájem o obraz (ať již hotový, či zakázkový), o ilustrace pro Vaši knihu, či třeba o návrh loga pro Vaši firmu nebo o cokoliv jiného ve výtvarné oblasti, neváhejte mě kontaktovat.

Doufám, že se Vám mé práce budou líbit, a že jejich procházení bude pro Vás příjemným zážitkem. Mé obrazy jsou vytvořeny unikátní technikou uměleckého sítotisku na zlato, takže naživo připomínají zlacené byzantské ikony.

S úctou a přáním všeho nejlepšího
Jan Hachran
Vybrané obrazy, fotografie, umělecké díla, umění které si můžete zakoupit.

ORANŽOVÝ KAKTUS
ORANŽOVÝ KAKTUS

16 000 Kč
PRIESTOR PRE NÁDEJ III.
PRIESTOR PRE NÁDEJ III.

21 000 Kč
REZONANCIA TICHA I.
REZONANCIA TICHA I.

16 000 Kč
VLASTNÍ NÁZOR
VLASTNÍ NÁZOR

23 900 Kč
SLEEPY
SLEEPY

2 500 Kč
ONA
ONA

8 800 Kč
Zámecké schody
Zámecké schody

Slanečci
Slanečci

VZPOMÍNKY
VZPOMÍNKY

RYTÍŘ
RYTÍŘ

Obrazy, naše tipy:
Sonet o májovém jezírku

Kočáci

TENISTA

JEDEN ZA VŠECHNY

Jaro