English version
O autorovi Bibliografie a filmy Malířství (12)
Zákaznická linka


galerie, obrazy na prodej, obrazy do bytu, dekorace
Jméno:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto PC
:: založit nový účet ::Marie Smrčková - O autorovi

Marie Smrčková
* 20.10. 1956
Studium:

Marie Smrčková

Autorka i když neabsolvovala žádnou uměleckou školu, její tvorba i přesto oslovuje širokou škálu milovníků umění. Díla autorky, jenž se specifikují na duchovní obrazy a mandaly, začala tvořit až v důchodovém věku. Marii je 63 let a žije naplno s velkým elánem. V době před 3 lety začala malovat mandaly, ke kterým ji přivedly její dcery. Zprvu malovala pouhé obyčejné mandalky, ale s každou novou tvorbou se zlepšovala, měla více kreativity, obrazy začaly působit originálněji. Najednou se z těch chaotických prapodivných obrazů stávaly ohromná, doslova monumentální díla, o kterých si její přátelé, rodina i široké okolí mysleli, že jsou to díla jakéhosi věhlasného umělce. 

V březnu roku 2017 prošla velmi zajímavým duchaplným kurzem, který se konal na statku Bernard v Královském Poříčí a nesl název "Ozvěny budoucnosti". Tento kurz byl pod vedením skvělých pánů, které mnozí z vás jistě znají "Pjér La' Shez a Libor Šmejkal". Jednalo se o kurz psychologie malování, což všem zúčastněným a především autorce vneslo nový pohled na tvůrčí malování a zároveň pochopení sama sebe.

Její nevšední způsob malování, přicházející jako obrovský dar od Boha, začala tato obdivuhodná žena ukazovat na veřejnosti po roce, kdy už měla co nabídnout bez studu. Uspořádala vernisáž s prodejní výstavou na několika místech. Nejprve malé výstavy na západě Čech. Např. "Výstava v Plesné u Chebu- městský úřad", "Výstava v Chodově u Karlových Varů- Dům dětí a mládeže". Poté následovaly větší, lukrativnější výstavy ne přelomu června/července roku 2017. "Vernisáž na Statku Bernard v Královském Poříčí", "Vernisáž v kině Alfa v Sokolově". S každou výstavou a vernisáží sklízí tato talentovaná malířka úžasný obdiv, získává mnoho nových nadšenců pro umění, prodává svá díla s hrdostí a zároveň se dostává do podvědomí ještě širšího okruhu lidí. 
Vybrané obrazy, fotografie, umělecké díla, umění které si můžete zakoupit.

VŠEHO PŮL II.
VŠEHO PŮL II.

5 300 Kč
PŘEKVAPENÍ...SKORO JAKO KDYBY....DĚTI NA VÁNOCE
PŘEKVAPENÍ...SKORO JAKO KDYBY....DĚTI NA VÁNOCE

12 961 Kč
SVETLO LÁSKY II.
SVETLO LÁSKY II.

7 780 Kč
ASTRONOM
ASTRONOM

18 100 Kč
OCHRÁNCE
OCHRÁNCE

17 900 Kč
FLORIANART
FLORIANART

2 000 Kč
SYSTÉM
SYSTÉM

ČERVENÉ VINO
ČERVENÉ VINO

Metelica...
Metelica...

AKVAREL A4
AKVAREL A4

Obrazy, naše tipy:
ČERVENÁ KARKULKA 2

Anděl zdraví-prodáno

Radost z nového života

Gustava Klimt

Rychtářky v předjaří