English version
O autorovi Malířství (3) Olejomalba (13) Pastel (4) Kombinovaná technika (1)
Zákaznická linka


galerie, obrazy na prodej, obrazy do bytu, dekorace
Jméno:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto PC
:: založit nový účet ::



Pavla Stancova - O autorovi

Pavla Stancova
* 20.12.1975 Beroun
Studium: Škola života

Paula 

Ahoj,

 jmenuji se Pavla Štancová narodila jsem se ve městě Beroune a maluji jen krátce, od jara 2017, když jsem se  konečně odhodlala, že to zkusím a objednala si přes internet potřebné věci.

Za ten rok a půl se mi opravdu nahromadilo spousta obrazů, možná víc než sto už to ani nepočítám, pár jich dělá radost přátelům a známým, kteří mě svým způsobem dokopali k tomu, abych je ukazovala také někde jinde než doma na dveřích od lednice:-)

A tak to zkouším alespoň zde na internetu, protože kdo ví, možná osloví i jiné lidi, než jen ty co znám a přinesou jim stejně krásné pocity, které jsem asi poprvé měla já z obrazu na Kubě. A to by bylo mé velké přání, probudit v lidech emoce ať už jsou jaké-koliv.

Na jaře 2012, když jsem s přáteli ze Švýcarska cestovala po Kubě a měli jsme  asi týdenní zastávku v kouzelném městě Trinidad, u mě vznikla touha umět malovat. Lidé zde měli  otevřené dveře svých domovů, které sloužili i jako výstavní a prodejní galerie. Při procházce městem za  jedněmi otevřenými dveřmi, jsem objevila úžasné obrazy místních umělců, zvlášť ten jeden u kterého jsem vydržela stát a zirat hodiny, ten mě učaroval svými barvami měnícími se podle dopadu světla, bylo na něm zachyceno světlo zapadajiciho slunce nad Karibikem.Nikdy nezapomenu na ten pocit, který jsem z obrazu měla, dalo by se říci, že to byla láska na první pohled, kterou jsem si nemohla vzít sebou domů, ale na kterou nikdy nezapomenu! Tak jako na hudbu znějící v  každém koutě tohoto města, tančící usmēvavé lidi a jejich vášeň žít!

Asi to neni standartni životopis co tu lidé píší, ale připadalo mi důležitější tu zmínit co mě k malování přivedlo než to co bylo a nijak mě to neoslovilo.

Dekuji že tu mohu být a zkusit rozeznit pocity jinou cestou než doposud.

Zdravi Paula

 




Vybrané obrazy, fotografie, umělecké díla, umění které si můžete zakoupit.

KORUNOVÁCIA
KORUNOVÁCIA

22 000 Kč
ZA ODPAD PRED SÚD
ZA ODPAD PRED SÚD

38 000 Kč
ÏÁBLOVA PAST - POMLUVY
ÏÁBLOVA PAST - POMLUVY

10 000 Kč
ÚVAHY
ÚVAHY

15 900 Kč
ULICE V KVĚTINÁCH
ULICE V KVĚTINÁCH

1 300 Kč
ZÁBLESK SVĚTLA
ZÁBLESK SVĚTLA

30 000 Kč
Smutek
Smutek

Pod ochranou anděla
Pod ochranou anděla

VÁLKA JE . . .
VÁLKA JE . . .

POTÁPĚČ
POTÁPĚČ

Obrazy, naše tipy:
Babylon

V podzimním údolí

Čakanie na lásku - prodáno

Šouší na pláži

Člověk 2000