 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, ... 113, 114, 115, 116 >> |
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ABSTRAKTNÍ OBRAZY na zakázku |
| Rok: |
| | Velikost: | 165 x 110 cm |
| Cena: | 18 700 Kč |
| Pozn: | DÍLO MALOVANÉ NA ZAKÁZKU – možný jiný rozměr |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl, platno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 18 900 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Ne |
| Signováno: | Ano, vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cen 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 90 x 50 cm |
| Cena: | 18 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cen 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | nerámované |
| Signováno: | v pravo dole aj v zadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne, maľované aj cez 2 cm okraje |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 18 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne |
| Rámováno: | Nerámované , maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Signováno: | Singované v pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ABSTRAKTNÍ OBRAZY na zakázku |
| Rok: |
| | Velikost: | 110 x 165 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | DÍLO MALOVANÉ NA ZAKÁZKU – možný jiný rozměr |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ABSTRAKTNÍ OBRAZY na zakázku |
| Rok: |
| | Velikost: | 110 x 165 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | DÍLO MALOVANÉ NA ZAKÁZKU – možný jiný rozměr |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ABSTRAKTNÍ OBRAZY na zakázku |
| Rok: |
| | Velikost: | 165 x 110 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | DÍLO MALOVANÉ NA ZAKÁZKU – možný jiný rozměr |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ABSTRAKTNÍ OBRAZY na zakázku |
| Rok: |
| | Velikost: | 165 x 110 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | DÍLO MALOVANÉ NA ZAKÁZKU – možný jiný rozměr |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 80 x 100 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | olejomalba na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz je namalován na modelovaném podkladu akrylovými médii a barvami. Dva květy jsou pokryté zlatou folií a zdůrazňují tajemnost obrazu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na sololitu |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 100 x 80 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | akryl na sololitu |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | originál obrazu
akryl/lamino v alu rámu |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 100 x 70 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | akryl + email na laminové desce |
| Rámováno: | rámovaný rámem Nielsen |
| Signováno: | Signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2025
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | blind rám - možno rámovat |
| Signováno: | ano, na zadní straně obrazu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 55 x 75 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olej - plátno
Poplužný hospodářský dvůr. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 75 x 50 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | olej - plátrno |
| Rámováno: | rámováno |
| Signováno: | signováno dole. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Mezi nebem a zemí proudící energie znásobuje svou sílu,skrze objekt. |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 1994
| | Velikost: | 80 x 50 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | olejomalba na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | P.Kalbfell 1994,vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně
Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akryl na plátně, rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 90 x 70 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | aktyl na plátně, rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 100 x 70 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akryl na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2022
| | Velikost: | 90 x 70 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, ... 113, 114, 115, 116 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|