 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, ... 113, 114, 115, 116 >> |
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno, dřevěný rám. Velikost 32x32 cm |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 32 x 32 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou akryl, olej. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejem na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 20 x 25 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou akryl+olej. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejem na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | olej na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 50 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Bez názvu151,30x40cm,akryl na plátne,autor so sklerózou multiplex |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2008
| | Velikost: | 37 x 30 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | Olej na desce |
| Rámováno: | dřevěný rám |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Moderný abstraktný obraz. Dielo je maľované akrylovými farbami. Nie je potrebné rámovanie, môžete ho rovno zavesiť na stenu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 80 x 40 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 50 x 70 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno - malováno po stranách |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2024
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Fantazie
Akryl na plátně + reliéf
50x40cm |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Fantazie |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | olej na plátně +reliéf |
| Rámováno: | nerámováno - hrany obrazu jsou začištěny - opatřeno háčkem na zavěšení |
| Signováno: | signováno z druhé strany obrazu - z přední strany značka ,,Z'' |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Fantazie - 50x50cm - olej na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Fantazie |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 2 900 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno - hrany obrazu jsou začištěny - opatřeno háčkem na zavěšení |
| Signováno: | signováno z druhé strany obrazu - z přední strany značka ,,Z'' |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, ... 113, 114, 115, 116 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
Vybrané obrazy, fotografie, umělecké díla, umění které si můžete zakoupit. |
 |
 |
 |
 DEPRESE 13 900 Kč |
 SLNKO 24 300 Kč |
 DAV 17 900 Kč |
 KOBRA 6 000 Kč |
 UPRCHNUTÍ 17 000 Kč |
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|