 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, ... 113, 114, 115, 116 >> |
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Proměny krajiny |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 60 cm |
| Cena: | 8 700 Kč |
| Pozn: | olejomalba na sololitu |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Proměny krajiny |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 60 cm |
| Cena: | 8 700 Kč |
| Pozn: | olejomalba na sololitu |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Proměny krajiny |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 60 cm |
| Cena: | 8 700 Kč |
| Pozn: | olejomalba na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | abstraktní malba v pastelových barvách |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na plátně |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 50 x 60 cm |
| Cena: | 8 800 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | věk 450 let |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Památné stromy |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 55 x 45 cm |
| Cena: | 8 800 Kč |
| Pozn: | olej - plátno |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2002
| | Velikost: | 50 x 100 cm |
| Cena: | 8 800 Kč |
| Pozn: | olejomalba na desce |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez okraje 2cm plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | Tráva vo farbe |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 100 x 40 cm |
| Cena: | 8 800 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez okraje 2cm plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 8 850 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 8 850 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 8 880 Kč |
| Pozn: | olej na maliarskej lepenke |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | signováno vpravo dole, |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 8 880 Kč |
| Pozn: | olej na maliarskej lepenke |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | signováno vpravo dole, |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akrylové barvy, modelovací pasta a krajka na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 70 x 90 cm |
| Cena: | 8 888 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, boky plátna pomalovány, připraveno k zavěšení |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 60 x 40 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | olej na maliarskej lepenke |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám, |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | olej na maliarskej lepenke |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | signováno vpravo dole, |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | olej na maliarskej lepenke |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | signováno vpravo dole, |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Úchvatnost gotiky včetně její členitosti je prostě ohromující |
| Technika: | Kombinovaná technika |
| Kolekce: | |
| Rok: | 1997
| | Velikost: | 70 x 100 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | malba je na hlubotiskovém kartonu,380gr/m2 |
| Rámováno: | dle přání zákazníka - při koupi zarámuji |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2008
| | Velikost: | 75 x 54 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne. |
| Rámováno: | Drevený rám hrúbka 5,5cm |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | různost vizí se navzájem mnohdy překrývají,je nutno najít nejjednodušší prostředky k jeho ztvárnění. |
| Technika: | Kvaš |
| Kolekce: | |
| Rok: | 1999
| | Velikost: | 70 x 100 cm |
| Cena: | 8 900 Kč |
| Pozn: | Kvaš na hlubotiskovém kartonu-380gr./m2 |
| Rámováno: | nerámováno-zarámuji při koupi |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 60 cm |
| Cena: | 8 980 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2000
| | Velikost: | 57 x 45 cm |
| Cena: | 8 990 Kč |
| Pozn: | Malířské plátno na pevné podložce |
| Rámováno: | Rám zdarma. Rám může být lehce odřen z výstav, proto není součástí ceny a je zdarma. |
| Signováno: | Přední strana, dolní roh |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, ... 113, 114, 115, 116 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|