 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, ... 37, 38, 39, 40 >> |
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 60 cm |
| Cena: | 9 500 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 60 cm |
| Cena: | 9 500 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 90 x 30 cm |
| Cena: | 9 580 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 90 x 30 cm |
| Cena: | 9 580 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | Slnečnice |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 100 x 40 cm |
| Cena: | 9 740 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | Slnečnice |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 100 x 40 cm |
| Cena: | 9 740 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | ABSTRAKTNÍ VELKOFORMÁTOVÝ OBRAZ DO MODERNÍHO INTERIÉRU |
| Technika: | |
| Kolekce: | ATYPICKÉ ABSTRAKTNÍ OBRAZY |
| Rok: | 2006
| | Velikost: | 127 x 110 cm |
| Cena: | 9 900 Kč |
| Pozn: | MATERIÁL – malířské plátno na dřevěném rámu |
| Rámováno: | RÁMU NETŘEBA - velkoformátový abstraktní obraz působí bez rámu dobře |
| Signováno: | zepředu díla je podpis autora, ze zadu signační štítek s nutnými údaji pro jasné doložení autorství |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akrylové barvy na sololitu, duben 2017
Malováno rukou (bez štětců apod.) |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 100 x 60 cm |
| Cena: | 9 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na sololitu |
| Rámováno: | nerámováno - není třeba rámov |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Abstraktne stvarnenie lúky plnej kvetov. Malba akrylovymi farbami na platne. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2022
| | Velikost: | 130 x 100 cm |
| Cena: | 9 950 Kč |
| Pozn: | Akryl na platne |
| Rámováno: | Blind ram |
| Signováno: | Zozadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz je namalován akrylovými barvami na ručně napnutém plátně. Brána má plasticky strukturovaný povrch pokrytý zlatou folií. Tento obraz se tématicky, barevně i velikostí hodí do dvojice s obrazem Zlatá krajina.
Obraz je zarámovaný v přír |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na plátně |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně, zlatá folie |
| Rámováno: | zarámovaný |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 45 x 55 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Malba akrylem na plátně, lehce strukturovaný povrch. Ošetřeno závěrečným lakem. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2008
| | Velikost: | 50 x 70 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2024
| | Velikost: | 35 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně
Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, . Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 50 x 35 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Originální olejomalba, olej na plátně. Eugene Ivanov Gallery: http://opatov.wixsite.com/eugeneivanov |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 10 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, ... 37, 38, 39, 40 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|