 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, ... 12, 13, 14, 15 >> |
| Popis: | Dotyk
40x60cm
Olej na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | LIDI |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 60 cm |
| Cena: | 3 400 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno - hrany obrazu jsou začištěny - opatřeno háčkem na zavěšení |
| Signováno: | signováno z druhé strany obrazu - z přední strany značka ,,Z'' |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 53 x 73 cm |
| Cena: | 3 500 Kč |
| Pozn: | olejomalba na plátně |
| Rámováno: | RÁMOVÁNO, boční hrana 3cm |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Barunka
olej na plátně
40x40cm |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | LIDI |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 40 cm |
| Cena: | 3 700 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno - hrany obrazu jsou začištěny - opatřeno háčkem na zavěšení |
| Signováno: | signováno z druhé strany obrazu - z přední strany značka ,,Z'' |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 3 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Woody Allen vlastním jménem Allen Stewart Konigsberg (* 1. prosince 1935 New York) je americký filmový režisér, scenárista, spisovatel, dramatik, amatérský klarinetista, herec a komik, čtyřnásobný držitel Oscara . |
| Technika: | Kresba tužkou |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 900 Kč |
| Pozn: | Kresba tužkou + fixace |
| Rámováno: | Pasparta + Clipart ram |
| Signováno: | Jaryj Redman Cervenka |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Demi Guynes Kutcher, známá pod uměleckým jménem Demi Moore, (* 11. listopadu 1962, Roswell, Nové Mexiko, USA) je americká herečka, která vstoupila do širšího povědomí teenagerskými filmy osmdesátých let . |
| Technika: | Kresba tužkou |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2011
| | Velikost: | 40 x 30 cm |
| Cena: | 3 900 Kč |
| Pozn: | Kresba tužkou + fixace |
| Rámováno: | Pasparta + Clipart ram |
| Signováno: | Jaryj Redman Cervenka |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Surrealistické pojetí kontrastů a paradoxů dnešní doby. Olejomalba s koláží. |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 18 x 24 cm |
| Cena: | 3 999 Kč |
| Pozn: | Olejomalba na plátně |
| Rámováno: | Bez vnějšího rámu |
| Signováno: | signatura v pravém spodním rohu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Portrét |
| Rok: | 2001
| | Velikost: | 43,5 x 55,5 cm |
| Cena: | 4 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejem na desku. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 4 000 Kč |
| Pozn: | olej na desce |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 50 x 70 cm |
| Cena: | 4 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 63 x 92 cm |
| Cena: | 4 000 Kč |
| Pozn: | plátno lepené na desce - kombinovaná technika |
| Rámováno: | modrý rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akrylové barvy na dřevě |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 4 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 30 x 30 cm |
| Cena: | 4 400 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | variace těla x hmotný prostor(fotografie + PC úprava) |
| Technika: | |
| Kolekce: | PERFORMACE /fotografie/ |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 500 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou (akryl, uhel) na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 4 500 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou na plátno, rámováno v ručně vyráběném dřevěném rámu- |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 4 500 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | abstraktní fotoobrazy do moderních interiérů
z kolekce AFFECTION (Hnutí mysli) |
| Technika: | |
| Kolekce: | AFFECTION /HNUTÍ MYSLI/ - abstraktní fotoobrazy |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 700 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | abstraktní fotoobrazy do moderních interiérů
z kolekce AFFECTION (Hnutí mysli) |
| Technika: | |
| Kolekce: | AFFECTION /HNUTÍ MYSLI/ - abstraktní fotoobrazy |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 700 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | abstraktní fotoobrazy do moderních interiérů
z kolekce AFFECTION (Hnutí mysli) |
| Technika: | |
| Kolekce: | AFFECTION /HNUTÍ MYSLI/ - abstraktní fotoobrazy |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 700 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | abstraktní fotoobrazy do moderních interiérů
z kolekce AFFECTION (Hnutí mysli) |
| Technika: | |
| Kolekce: | AFFECTION /HNUTÍ MYSLI/ - abstraktní fotoobrazy |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 700 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, ... 12, 13, 14, 15 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|