 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 23, 24, 25, 26, 27, 28 >> |
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou na plátno. Nerámováno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2022
| | Velikost: | 50 x 95 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | Kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 75 x 90 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 50 x 75 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 70 x 95 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství
Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 55 x 75 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | NERÁMOVÁNO |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství
Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 70 x 95 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 60 x 75 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 70 x 100 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | bez rámu, není potřeba, malba i na okrajích |
| Signováno: | ano, vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 70 x 95 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou na plátno, použita samotvrdnoucí hlína plastika kvetin v pravém rohu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2022
| | Velikost: | 50 x 95 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátno |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 85 x 65 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akryl na plátně, rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 70 x 90 cm |
| Cena: | 18 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akryl na plátne, maľované aj cez 2 cm okraje |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 18 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne |
| Rámováno: | Nerámované , maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Signováno: | Singované v pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cen 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 90 x 50 cm |
| Cena: | 18 900 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cen 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | nerámované |
| Signováno: | v pravo dole aj v zadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 55 x 75 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Malba akrylovými barvami na plátně. Signován vpravo dole. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na plátně |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 90 x 90 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 75 x 90 cm |
| Cena: | 19 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Skleněný foukaný objekt z českého křišťálu |
| Technika: | Sklo |
| Kolekce: | Foukané skleněné objekty |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 30 x 45 cm |
| Cena: | 20 000 Kč |
| Pozn: | foukané sklo, český křišťál |
| Rámováno: | |
| Signováno: | dole na stojanu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akryl na plátně lepeném na desce |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 21 000 Kč |
| Pozn: | akryl, plátno na desce |
| Rámováno: | ramováno, bělený dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | olej na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 70 x 100 cm |
| Cena: | 21 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | bez rámu, malba i na okrajích |
| Signováno: | ano, vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 23, 24, 25, 26, 27, 28 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|