 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 24, 25, 26, 27, 28 >> |
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 90 x 70 cm |
| Cena: | 21 600 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 90 x 70 cm |
| Cena: | 21 600 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2 cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin Malířství |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 60 x 120 cm |
| Cena: | 22 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | Nerámováný |
| Signováno: | Signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Malba akrylovými barvami na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na plátně |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 22 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Skleněný foukaný objekt z českého křišťálu. Přetahované sklo se zatavenými fritami |
| Technika: | Sklo |
| Kolekce: | Foukané skleněné objekty |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 30 x 50 cm |
| Cena: | 22 000 Kč |
| Pozn: | foukané sklo, český křišťál |
| Rámováno: | |
| Signováno: | dole na stojanu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Drevený rám. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 120 x 80 cm |
| Cena: | 23 000 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Drevený rám. |
| Rámováno: | Drevený rám hnedý. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Rámované -drevený rám. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 120 x 80 cm |
| Cena: | 23 000 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Rámované -drevený rám. |
| Rámováno: | Drevený rám 129x89x3cm |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akryl na plátně, rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 24 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akryl na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 120 x 80 cm |
| Cena: | 24 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akryl na plátne |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | Slnko |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 24 300 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne |
| Rámováno: | nerámované, maľované cez okraje |
| Signováno: | v pravo dole , aj v zadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | Slnko |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 24 300 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne |
| Rámováno: | nerámované , maľované aj cez okraje |
| Signováno: | v pravo dole aj v zadu |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2025
| | Velikost: | 85 x 90 cm |
| Cena: | 25 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | Ne |
| Signováno: | Ano |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz je namalován na modelovaném podkladu akrylovými médii a barvami. Dva květy jsou pokryté zlatou folií a zdůrazňují tajemnost obrazu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Obrazy - akryl na sololitu |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 100 x 80 cm |
| Cena: | 26 000 Kč |
| Pozn: | akryl na sololitu |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 75 x 120 cm |
| Cena: | 26 000 Kč |
| Pozn: | OLEJ NA PLATNĚ |
| Rámováno: | RÁMOVANÉ |
| Signováno: | SIGNOVANO |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | 2014 |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 71 x 68 cm |
| Cena: | 32 900 Kč |
| Pozn: | akryl na desce |
| Rámováno: | Dřevěný rám, ručně dobarvovaný k obrazu. |
| Signováno: | vlevo nahoře |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akryl |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | 2024 |
| Rok: | 2024
| | Velikost: | 69 x 74 cm |
| Cena: | 32 900 Kč |
| Pozn: | akryl na desce |
| Rámováno: | dřevěný rám, ručně barvený |
| Signováno: | vlevo nahoře |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 100 x 100 cm |
| Cena: | 35 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, lze hned zavěsit |
| Signováno: | vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Parafráze z díla malířky Georigia O' Keeffe |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2024
| | Velikost: | 75 x 105 cm |
| Cena: | 36 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | Ne |
| Signováno: | Ano |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 110 x 90 cm |
| Cena: | 40 000 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Strieborný rám. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2025
| | Velikost: | 40 x 30 cm |
| Cena: | 45 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně, 24 karátové zlato |
| Rámováno: | dřevěný autorský rám, patinace, zlato |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 24, 25, 26, 27, 28 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|