 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 56, 57, 58, 59 >> |
| Popis: | Kombinovaná technika - reliéfní hmota, akrylové barvy. Plátno na blind rámu |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 30 x 20 cm |
| Cena: | 2 500 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, barveno i po stranách |
| Signováno: | signováno v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Abstraktný obraz v sviežom modernom štýle vytvorený akrylovými farbami. Rozmery 85 x 40 cm. Obraz netreba rámovať. Pokračuje aj po stranách rámu, takže ho môžete hneď zavesiť na stenu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 85 x 40 cm |
| Cena: | 2 550 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Moderný abstraktný obraz maľovaný akrylovými farbami. Obraz pokračuje aj po stranách rámu. Môžete ho rovno zavesiť na stenu. Maľba je zafixovaná záverečným ochranným lakom. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 40 x 40 cm |
| Cena: | 2 550 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Abstraktný obraz v modernom štýle vytvorený akrylovými farbami. Rozmery 75 x 40 cm. Obraz netreba rámovať. Pokračuje aj po stranách rámu, takže ho môžete hneď zavesiť na stenu.
|
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 75 x 40 cm |
| Cena: | 2 550 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olej na šepsovanej lepenke. |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 40 x 21 cm |
| Cena: | 2 555 Kč |
| Pozn: | Olej na šepsovanej lepenke. |
| Rámováno: | Nerámované. |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Abstraktný obraz maľovaný akrylovými farbami. Obraz bol maľovaný v pohybe - vznikol počas tanečného vystúpenia priamo na pódiu.
Obraz netreba rámovať. Pokračuje aj po stranách rámu, takže ho môžete hneď zavesiť na stenu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 100 x 60 cm |
| Cena: | 2 600 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Pocit,30x40cm,akryl na plátne,autor so sklerózou multiplex |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 600 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 1,5cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 24 x 30 cm |
| Cena: | 2 660 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 1,5cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akryl na plátne. Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 24 x 30 cm |
| Cena: | 2 660 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 1,5cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2024
| | Velikost: | 40 x 30 cm |
| Cena: | 2 700 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Abstraktný obraz v modernom štýle maľovaný akrylovými farbami. Obraz netreba rámovať. Pokračuje aj po stranách rámu, takže ho môžete hneď zavesiť na stenu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 80 x 40 cm |
| Cena: | 2 750 Kč |
| Pozn: | akryl na plátne |
| Rámováno: | blind rám |
| Signováno: | signované vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. Nerámováno, velikost 20x30 cm. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 20 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno, dřevěný rám. Velikost 32x32 cm |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 32 x 32 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou akryl, olej. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován olejem na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 20 x 25 cm |
| Cena: | 2 800 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 56, 57, 58, 59 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|