 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 25, 26, 27, 28 >> |
| Popis: | Obraz namalován olejovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 60 x 20 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Originální malba akvarelem na papír, A3 |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2025
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | Akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Lisované květiny a lesní bytosti - obrázek oslavující přírodu a krásu...
Malba akrylem na plátně. Závěrečný lak, boční strany kolorované. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Malba |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 24 x 30 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Vlastnoruční malba kvalitními akvarelovými barvami na akv.papíře. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 30 x 42 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | olej na plátně |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Květiny |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 25 x 30 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | jen vnitřní rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Krása letních květin... |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 25 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Malba akvarelem na akvarelovém papíře.
Exprese a realita... |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2013
| | Velikost: | 31 x 45 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Originální malba na papíře. |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 30 x 42 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Malba akvarelovými barvami na akvarelovým papíře. |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel |
| Rámováno: | rámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Malba akvarel, voskový pastel na akv. papíře. |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 28 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel na papíře |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akvarel na papíře, originál. |
| Technika: | Akvarely |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 28 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Co všechno můžeme vidět...
Malba na akvarelovém papíře. |
| Technika: | Kombinovaná technika |
| Kolekce: | Příroda |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 000 Kč |
| Pozn: | akvarel, tempera, papír |
| Rámováno: | rámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Kombinovaná technika, plastika na plátně. Velikost 30x30 cm. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 30 cm |
| Cena: | 3 200 Kč |
| Pozn: | Kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Kombinovaná technika akryl, olej na plátně. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 200 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován kombinovanou technikou akryl + olej na plátno. Použity metalické zlaté odstíny, struktury. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 20 x 60 cm |
| Cena: | 3 200 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | v pravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2020
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 3 200 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 30 x 60 cm |
| Cena: | 3 300 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | n |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 30 x 24 cm |
| Cena: | 3 320 Kč |
| Pozn: | Akryl na plátne.Maľované aj cez 2cm okraje plátna. |
| Rámováno: | Nerámované |
| Signováno: | V pravo dole aj v zadu. |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Olej na plátně (metalická zlatá), velikost 32 x 32 rámováno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 32 x 32 cm |
| Cena: | 3 400 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | rámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován akrylovými barvami na plátno. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 3 400 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 25, 26, 27, 28 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|