 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ... 21, 22, 23, 24 >> |
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Andělé |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 60 x 100 cm |
| Cena: | 6 000 Kč |
| Pozn: | Kombinovaná technika akryl, olej na plátně |
| Rámováno: | bez rámu |
| Signováno: | vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | Andělé |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 60 x 100 cm |
| Cena: | 6 000 Kč |
| Pozn: | Kombinovaná technika akryl, olej na plátně |
| Rámováno: | bez rámu |
| Signováno: | vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akrylové barvy a tkanina na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 70 x 60 cm |
| Cena: | 6 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | nesignováno |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | obraz, malba, 2019, akryl na sololitu, 80x60cm, rámováno |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 60 x 80 cm |
| Cena: | 6 100 Kč |
| Pozn: | akryl na sololitu |
| Rámováno: | dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | triptych, kombinovaná technika na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | kombinovaná technika na plátně |
| Rámováno: | bez rámu, není potřeba |
| Signováno: | ano, vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Olejomalba.Originalní technika, malovaní maliřskou špachtli-mastechin |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2023
| | Velikost: | 30 x 45 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 80 x 120 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | olejomalba, plátno lepené na desce |
| Rámováno: | rámováno, šířka rámu 4cm |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akrylové barvy, modelovací pasta a tkanina na plátně |
| Technika: | Kombinovaná technika |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 80 x 90 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, ale boky plátna pomalované a možnost zavěšení |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz inspirovaný mojí dcerou. Akrylové barvy, modelovací pasta a krajka na plátně |
| Technika: | Kombinovaná technika |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 80 x 80 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně, kombinovaná technika |
| Rámováno: | nerámováno, ale možnost zavěšení, boky pomalovány |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | akrylové barvy, modelovací pasta, tkanina, písek |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 60 x 80 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akrylové barvy na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 80 x 60 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, ale boky plátna pomalovány, možnost zavěšení |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akrylové barvy na plátně |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 60 x 80 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 60 x 60 cm |
| Cena: | 6 500 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | nerámováno, ale boky plátna pomalovány, háček - možno zavěsit bez rámu |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Inspirací mi byla moje dcera a její veliká vášeň pro papoušky |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 70 x 70 cm |
| Cena: | 6 666 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Kombinovaná technika - akrylové barvy, akrylový gel, modelovací pasta, tkanina |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 70 x 70 cm |
| Cena: | 6 666 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | signováno vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Akrylové barvy na plátně. Struktura dosažena modelovacími pastami a špachtlí |
| Technika: | Akryl |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 70 x 70 cm |
| Cena: | 6 666 Kč |
| Pozn: | akrylové barvy na plátně |
| Rámováno: | nerámováno, boky plátna pomalovány, možnost zavěšení |
| Signováno: | signováno |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | Portrét |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 30 x 20 cm |
| Cena: | 6 900 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: |
| | Velikost: | 30 x 20 cm |
| Cena: | 6 900 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2016
| | Velikost: | 30 x 20 cm |
| Cena: | 6 900 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | olejomalba na platně rozměř 50x50 cm dřevěný rám |
| Technika: | Olejomalba |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 50 x 50 cm |
| Cena: | 6 900 Kč |
| Pozn: | olejomalba na platně |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | nesignováno |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ... 21, 22, 23, 24 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|