 |
|
|
|
|
 |

<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 12, 13, 14, 15 >> |
| Popis: | abstraktní fotoobrazy do moderních interiérů
z kolekce AFFECTION (Hnutí mysli) |
| Technika: | |
| Kolekce: | AFFECTION /HNUTÍ MYSLI/ - abstraktní fotoobrazy |
| Rok: |
| | Velikost: | 70 x 50 cm |
| Cena: | 4 700 Kč |
| Pozn: | možný i rozměr 100 x 70cm |
| Rámováno: | fotografie na plátně - blind rám (netřeba již rámovat) |
| Signováno: | zepředu podpis autora, zezadu signační štítek /viz doplňující infoobrázek/ |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | kombinovaná technika - akryl, perokresba tuší na papíru |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2021
| | Velikost: | 27 x 42 cm |
| Cena: | 4 800 Kč |
| Pozn: | akryl na papíru Canson (300g) |
| Rámováno: | volný list, nerámováno |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován na plátno akrylovými barvami. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 50 x 40 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně na desce |
| Rámováno: | tenký dřevěný tmavomodrý rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | dřevěný hnědofialový rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | dřevěný, tmavězelený rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | bez rámu, malba i na okrajích |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně na desce |
| Rámováno: | rámováno - tenký žlutý dřevěný rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | akryl na plátně |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 100 x 80 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | nerámováno |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2014
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na desce |
| Rámováno: | tenký dřevěný černý rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Velikost: 30×40 cm
Technika: Kombinovaná technika
Podklad: Plátno na rámu.
Signováno vpravo dole. Nerámováno, malba i po stranách. Lakováno.
březen 2015 |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2015
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován akrylovými barvami na plátno. Rámováno v dřevěném ručně vyráběném rámu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 47 x 56 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2012
| | Velikost: | 40 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | olej na plátně na desce |
| Rámováno: | tenký dřevěný červený rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | fotografika, tisk na plátno, dřevěný spodní rám |
| Technika: | Fotografie |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 150 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | fotografika, tisk na plátno |
| Rámováno: | dřevěný spodní rám |
| Signováno: | signováno zezadu |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | kombinovaná technika na plátně |
| Technika: | Kombinovaná technika |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 60 x 50 cm |
| Cena: | 5 000 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | |
| Signováno: | |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Název:Něžná Olej na plátně 65x50cm |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | LIDI |
| Rok: | 2019
| | Velikost: | 50 x 65 cm |
| Cena: | 5 200 Kč |
| Pozn: | olej na plátně |
| Rámováno: | nerámováno - hrany obrazu jsou začištěny - opatřeno háčkem na zavěšení |
| Signováno: | signováno z druhé strany obrazu - z přední strany značka ,,Z'' |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Reprodukce díla - Camille Corot - 1831 - Podobizna Laury Sennegonové , šestnáctileté Corotovy neteře , je na úrovni vyspělé francouzské malby té doby ,Corot využil dne kdy jej zaujalo barevně sladěné oblečení , aby neteř namaloval . |
| Technika: | Kresba tužkou |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2011
| | Velikost: | 30 x 40 cm |
| Cena: | 5 200 Kč |
| Pozn: | Kresba tužkou + fixace |
| Rámováno: | Pasparta + Clipart ram |
| Signováno: | Jaryj Redman Cervenka |
|
:: koupit :: 
|
|
| Popis: | Obraz namalován akrylovými barvami na sololit desku, doplněn přírodními ner. kameny.Zarámován v dřevěném ručně vyráběném rámu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2017
| | Velikost: | 32 x 42 cm |
| Cena: | 5 500 Kč |
| Pozn: | Akryl na sololitu |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | vlevo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován akrylovými barvami na plátno.Zarámován v dřevěném ručně vyráběném rámu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 50 x 70 cm |
| Cena: | 5 500 Kč |
| Pozn: | akryl na plátně |
| Rámováno: | dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
|
| Popis: | Obraz namalován akrylovými barvami(metalické barvy) na plátno.Zarámován v dřevěném ručně vyráběném rámu. |
| Technika: | Malířství |
| Kolekce: | |
| Rok: | 2018
| | Velikost: | 50 x 60 cm |
| Cena: | 5 500 Kč |
| Pozn: | |
| Rámováno: | rámováno dřevěný rám |
| Signováno: | vpravo dole |
|
:: koupit :: 
|
Doplňující fotografie:
|
|
<< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ... 12, 13, 14, 15 >> |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
|
|
Na techto stránkách jsou použity elektronické kopie originálů obrazů a uměleckých děl vystavujících autoru.
Jakékoliv reprodukce a další používání obrazů a uměleckých děl je možno pouze se souhlasem výtvarníka.
Copyright 1997-2026 (c) Roman Brzuska. Všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@talent.cz, IČ: 72504340
|
|
Odkazy:
Maluj.cz - výtvarné potřeby,
Obrazy Dagmar Zemánkové,
olejové obrazy,
Zdeněk Kricner - Galerie grafiky,
šicí stroje,
šicí stroje,
|
|
|
|
|